دوره آموزشی مانتو دوزی

در این دوره آموزشی با نحوه کشیدن الگوی مانتوها،و نحوه ی طراحی و دوخت آن آشنا می‌شوید در انتهای این دوره شما به راحتی می‌توانید جذاب‌ترین مدل مانتوهای بازار را برای خود بدوزید و از هنر خود لذت ببرید.

دوره مانتو دوزی شامل چیست؟

در دوره آموزشی طراحی و دوخت مانتو، تمامی مهارت‌ها و آموزش‌های تئوری و عملی مربوط به این رشته در اختیار شما قرار می‌گیرند.عالیترین حالت برای شرکت در دوره‌های مانتو دوزی این است که ابتدا دوره نازک دوزی زنانه گذرانده شود؛ زیرا در این صورت آموزش مانتو بسیار برای شما راحت‌تر می‌شود. در دوره‌های تخصصی آموزش دوخت مانتو انواع مدل‌های زیر را یاد می‌گیرید.

  • دوخت مانتو انواع عبا
  • دوخت مانتو جلو باز
  • دوخت مانتو جلو بسته
  • دوخت مانتو کتی
  • دوخت مانتو اداری

چرا باید در دوره‌های آموزش طراحی و دوخت مانتو شرکت کنیم؟

از آنجایی که مانتو یکی از پوشش‌های خانم‌های ایرانی است و تقاضای مانتو در کشور ما بسیار زیاد است پس طبیعتا بازار کار خوبی هم برای آن وجود دارد. شما می‌توانید بعد از اتمام دوره‌های آموزشی به صورت شخصی یا در مراکز مختلف از جمله مزون‌ها، کارخانه‌ها، تولیدی‌ها و دیگر موقعیت‌های مرتبط، مشغول به کار شوید و به صورت اصولی و تخصصی در زمینه طراحی و دوخت مانتو شروع به فعالیت کنید.

در پایان آموزش طراحی و دوخت مانتو چه چیز هایی یاد می‌گیریم؟

در پایان دوره آموزش دوخت مانتو، با نحوه الگوسازی، برش و دوخت انواع مدل های مانتو آشنا می‌شوید. با اشکالات اندامی آشنا میشویدو می‌آموزید که چگونه باید اشکالات اندامی را رفع کنید. یادگیری انواع پنس‌ها، آستین، یقه، سجاف و نحوه اتصال دکمه از جمله جزییات این دوره آموزشی به حساب می‌آید. در پایان دوره دوخت مانتو ضمن آشنایی با انواع پارچه و دوخت همه مدل‌های مانتو می‌توانید با شرکت در آزمون فنی حرفهای از مدرک معتبر این سازمان نیز بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

شانزده + 17 =

فهرست