خدمات ما

phone_iphone

شلوار دوزی

با شرکت در این دوره که پیش نیاز به آموزش خیاطی ندارد میتوانید با سرعت مانتو بدوزید.

important_devices

نازک دوزی

یکی از مهارت های پایه در یادگیری حرفه ی خیاطی این دوره میباشد. در این دوره میتوانید مهارت کافی برای دوختن لباس پیدا کنید و از هنرتان لذت ببرید و به اقتصاد خانواده نیز کمک میشود.

wallet_giftcard

گلدوزی با دست

دوره ای سرگرم کننده و جذاب بخصوص برای دختران نوجوان آموزش گلدوزی پایه (مبتدی) گلهای برزیلی ، دوخت روکوکو دوخت انواع مو ، دوخت شنینون و لباس ، تقویم و قاب های مناسبتی آموزش داده میشود.

people

نیوتکنیک

نیوتکنیک یا آموزش سه سوت با سرعت عمل بالا میتوانید مانتو ، شومیز حتی لباس مجلسی بدوزید.

camera

ضخیم دوزی

یکی دیگر از دوره های آموزشی ، ضخیم دوزی میباشد . در این دوره آموزش استرکشی کت و پالتو را آموزش ببینید. دوخت انواع شنل و جلیقه ها در این دوره آموزش داده میشود.

local_play

تزئینات روی لباس

در این دوره آموزشی خلاقیت در کار های انتزاعی رو یاد میگیرید. آموزش نکات جواهر دوزی، ساخت گلسینه جواهر گلسازی با پارچه، ساخت اپلیکه های کارشده، دوخت روی لباس شب و لباس عروس به شما آموزش داده میشود.

polymer

چاپ و طراحی روی پارچه

میتوانید با یک نقاشی زیبا تغییر در ظاهر لباس تون بدهید. روی مانتو ، شال ، شومیزهاتون چاپ و نقاشی کنید.

verified_user

مانتو دوزی

یکی دیگر از دوره های آموزشی ، آموزش دوخت مانتو میباشد . در این دوره تمامی نکات طلایی و کلیدی را میتوانید یاد بگیرید . مانتوهای مزونی و مجلسی، اداری و اسپرت.

trending_up

لباس شب و عروس

این دوره ی آموزشی جذاب و پرکاربرد میباشد ، صفر تا صد دوخت لباسهای مجلسی و شب همچنین کلاسهای تکمیلی این دوره شامل دوخت ترانسپارنت ، گن دوزی ، تاپلکس ، دامن های زاکپوزن و سوپر اسکارلتی میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

دریافت یک آموزش حرفه‌ای و تخصصی که مرحله به مرحله در کنار شما بوده و پیشرفت را در درون شما رقم می‌زند.

فهرست